Ogłoszenia i Komunikaty

2-09-2014 Informacja o możliwości umieszczania banerów wyborczych

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi 2014 r., URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie informuje, że istnieje możliwość wykorzystania w tym celu obiektów Spółki. Zarząd Spółki ustala odpłatność za 1 szt. banera reklamowego w kwocie 50,00 zł netto.

27-06-2014

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie - Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej w III kwartale 2014 r. z terenu Miasta Gniezno:

Stare Miasto
Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki,  Krótka, Krzywe Koło,  Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego,  3 Maja, Św. Michała,  Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki,  Pocztowa, Podgórna, Powstańców Wlkp. Przecznica,  Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego,  Strumykowa, Plac 21 Stycznia, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żabia, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr I -  Osiedle Tysiaclecia
Barciszewskiego, Budowlanych, Chudoby, Cicha, Kwiatowa, Laubitza, Paczkowskiego, Roosevelta, Sikorskiego, Sobieralskiego, Spokojna, Staszica, Zabłockiego

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr II - Osiedle Winiary
Biskupińska, Gdańska, Orcholska, Kresowa, os. Jagiellońskie, os. Kazimierza Wielkiego,    os. Łokietka, os. Orła Białego, os. Piastowskie, Pałucka, Pomowska, Spichrzowa, Wełnicka, Wodna, Zamiejska, Zgodna

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr III - Osiedle Konikowo
Chełmońskiego, Cieszkowskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konikowo, Lelewela, Libelta, Marcinkowskiego, Matejki, Paderewskiego, Parkowa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Żeromskiego

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr IV - Osiedle Arkuszewo
Asnyka, Daleka, Dobrzyńska,Dożynkowa, Gębicka, Grodzka, Harcerska, Hetmańska, Inowrocławska, Kanclerska, Kasztelańska, Krańcowa, Kruszwicka, Kujawska, Lutosławskiego, Mała, Mazowiecka, Mogileńska, Mokra, Norwida, Odległa, Olsztyńska, Orna, Pomorska, Poselska, Prześwit, Pszeniczna, Rolna, Równa, Rubież, Rycerska, Senatorska, Szopena, Toruńska, Trzemeszeńska, Wierzbiczany, Wschodnia, Zatorze

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr V - Osiedle Skiereszewo
Bartnicza, Bluszczowa, Chłopska, Dojazd, Głęboka,Kaliska, Kiszkowska, Konwaliowa, Kostrzyńska, Kościańska, Leszczyńska, Leśmiana, Liliowa, Malwowa, Myśliwiecka  od nr 52, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pobiedziska, Poprzeczna, Poznańska, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Storczykowa, Swarzędzka, Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wieśniacza, Zielna, Żytnia

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VI - Osiedle Piekary
Bema, Bzowa, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Drobna, Gołębia, Górna, Kłeckoska, Łanowa, Miodowa, Młodzieży Polskiej, Młyńska, Modra, Myśliwiecka do nr 51, Niska, Okopowa, Piekary, Pogodna, Promienista, Radosna, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Turkusowa, Zachodnia, Zakątek, Żerniki

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VII - Osiedle Dalki
Agrestowa, Akacjowa, Baczyńskiego, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cienista, Czereśniowa, Fredry, Gajowa, Gronowa, Herberta, Jabłoniowa, JagodowaJaśminowa, Jaworowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Lipowa, Ludwiczaka, Makuszyńskiego, Malinowa, Miłosza, Mnichowska, Morelowa, Nałkowskiej, Odonica, Orzechowa, Porzeczkowa, Prosta,  Prusa, Przemysława, Skrajna, Słowiańska, Śliwowa, Wiśniowa, Ziemowita

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VIII - Osiedle Pustachowa
Biała, Boczna, Chłodna, Cisowa, Czeremchowa, Dzieci Wrzesińskich, Gębarzewska, Graniczna, Halna, Jarzębowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Kalinowa, Kokoszki, Konopnickiej, Leszczynowa, Nowa, Platanowa, Polna, Południowa, Pstrowskiego, Półwiejska, Pustachowska, Traugutta, Ugory, Wiązowa, Wiejska, Wrzesińska, Wrzosowa, Zacisze, Żwirowa

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr IX - Osiedle Osiniec + Osiedle Grunwaldzkie
28 Grudnia, 17 Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Armii Poznań, Artyleryjska, Batalionowa, Błękitna,  Boh. Westerplatte, Borowa, Bursztynowa, Cechowa, Cedrowa, Cymsa, Cyprysowa, Dębińska, Długosza, Grabowa, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Hoża, Jałowcowa, Jodłowa, Kadłubka, Kamp. Wrześniowej, Kawiary, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Kosynierów, Ks. Sobczaka, Krucza, Księżycowa, Lazurowa, Leśna, Listopadowa, Łowiecka, Magnoliowa, Miła, Modrzewiowa, Nowaszki, Obrońców Gniezna, Osikowa, Osiniec, Piaskowa, Pławnik, Podchorążych, Podleśna, Powst. Warszawsk., Promykowa, Pułkowa, Słoneczna, Sokoła, Sosnowa, Starowiejska, Stolarska, Strzelecka, Sucha, Surowieckiego, Swojska, Szewska, Ślusarska, Świerkowa, Taczaka, Tęczowa, Wachtla, Wąska, Wesoła, Widna, Wierzbowa, Wiklinowa ,Wiosenna, Wiosny Ludów, Witkowska , Wojskowa, Wolności, Zagajnikowa Żołnierska

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

27-06-2014

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie - Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej - wroki na terenie Gminy Gniezno w II półroczu 2014 roku:

Harmonogram wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej w II półroczu 2014 r. - Gmina Gniezno

30-04-2014

Ogłoszenie o zbiórce odpadów komunalnych wielkogabarytowych oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie Gminy Gniezno

Treść ogłoszenia

14-04-2014

11 kwietnia 2014 r przejdzie z pewnością do historii naszego regionu. W tym bowiem dniu odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę ZZO Lulkowo, inicjująca powstanie nowoczesnego zakładu. Gospodarzem była spółka URBIS jako beneficjent projektu. Licznie zgromadzeni goście entuzjastycznie wypowiadali się o realizowanym projekcie. Dominowało przekonanie, że przedsięwzięcie poprawi funkcjonowanie gospodarki odpadowej w naszym regionie. Prezydent Miasta Gniezna wraz z przedstawicielami gmin Porozumienia, prezes WFOiŚ –Pani Hanna Grunt , reprezentant Control Process jako generalnego wykonawcy , gnieźnieńscy posłowie Paweł Arndt i Tadeusz Tomaszewski oraz prezesi spółki URBIS- Edmund Młodzikowski i Henryk Gędek podpisali akt erekcyjny, poświadczając tym samym oficjalne rozpoczęcie robót budowlanych.




Galeria

31-03-2014

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie - Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej w II kwartale 2014 r. z terenu Miasta Gniezno:

Stare Miasto
Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki,  Krótka, Krzywe Koło,  Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego,  3 Maja, Św. Michała,  Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki,  Pocztowa, Podgórna, Powstańców Wlkp. Przecznica,  Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego,  Strumykowa, Plac 21 Stycznia, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żabia, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr I -  Osiedle Tysiaclecia
Barciszewskiego, Budowlanych, Chudoby, Cicha, Kwiatowa, Laubitza, Paczkowskiego, Roosevelta, Sikorskiego, Sobieralskiego, Spokojna, Staszica, Zabłockiego

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr II - Osiedle Winiary
Biskupińska, Gdańska, Orcholska, Kresowa, os. Jagiellońskie, os. Kazimierza Wielkiego,    os. Łokietka, os. Orła Białego, os. Piastowskie, Pałucka, Pomowska, Spichrzowa, Wełnicka, Wodna, Zamiejska, Zgodna

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr III - Osiedle Konikowo
Chełmońskiego, Cieszkowskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konikowo, Lelewela, Libelta, Marcinkowskiego, Matejki, Paderewskiego, Parkowa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Żeromskiego

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr IV - Osiedle Arkuszewo
Asnyka, Daleka, Dobrzyńska,Dożynkowa, Gębicka, Grodzka, Harcerska, Hetmańska, Inowrocławska, Kanclerska, Kasztelańska, Krańcowa, Kruszwicka, Kujawska, Lutosławskiego, Mała, Mazowiecka, Mogileńska, Mokra, Norwida, Odległa, Olsztyńska, Orna, Pomorska, Poselska, Prześwit, Pszeniczna, Rolna, Równa, Rubież, Rycerska, Senatorska, Szopena, Toruńska, Trzemeszeńska, Wierzbiczany, Wschodnia, Zatorze

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr V - Osiedle Skiereszewo
Bartnicza, Bluszczowa, Chłopska, Dojazd, Głęboka,Kaliska, Kiszkowska, Konwaliowa, Kostrzyńska, Kościańska, Leszczyńska, Leśmiana, Liliowa, Malwowa, Myśliwiecka  od nr 52, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pobiedziska, Poprzeczna, Poznańska, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Storczykowa, Swarzędzka, Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wieśniacza, Zielna, Żytnia

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VI - Osiedle Piekary
Bema, Bzowa, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Drobna, Gołębia, Górna, Kłeckoska, Łanowa, Miodowa, Młodzieży Polskiej, Młyńska, Modra, Myśliwiecka do nr 51, Niska, Okopowa, Piekary, Pogodna, Promienista, Radosna, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Turkusowa, Zachodnia, Zakątek, Żerniki

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VII - Osiedle Dalki
Agrestowa, Akacjowa, Baczyńskiego, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cienista, Czereśniowa, Fredry, Gajowa, Gronowa, Herberta, Jabłoniowa, JagodowaJaśminowa, Jaworowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Lipowa, Ludwiczaka, Makuszyńskiego, Malinowa, Miłosza, Mnichowska, Morelowa, Nałkowskiej, Odonica, Orzechowa, Porzeczkowa, Prosta,  Prusa, Przemysława, Skrajna, Słowiańska, Śliwowa, Wiśniowa, Ziemowita

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VIII - Osiedle Pustachowa
Biała, Boczna, Chłodna, Cisowa, Czeremchowa, Dzieci Wrzesińskich, Gębarzewska, Graniczna, Halna, Jarzębowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Kalinowa, Kokoszki, Konopnickiej, Leszczynowa, Nowa, Platanowa, Polna, Południowa, Pstrowskiego, Półwiejska, Pustachowska, Traugutta, Ugory, Wiązowa, Wiejska, Wrzesińska, Wrzosowa, Zacisze, Żwirowa

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr IX - Osiedle Osiniec + Osiedle Grunwaldzkie
28 Grudnia, 17 Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Armii Poznań, Artyleryjska, Batalionowa, Błękitna,  Boh. Westerplatte, Borowa, Bursztynowa, Cechowa, Cedrowa, Cymsa, Cyprysowa, Dębińska, Długosza, Grabowa, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Hoża, Jałowcowa, Jodłowa, Kadłubka, Kamp. Wrześniowej, Kawiary, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Kosynierów, Ks. Sobczaka, Krucza, Księżycowa, Lazurowa, Leśna, Listopadowa, Łowiecka, Magnoliowa, Miła, Modrzewiowa, Nowaszki, Obrońców Gniezna, Osikowa, Osiniec, Piaskowa, Pławnik, Podchorążych, Podleśna, Powst. Warszawsk., Promykowa, Pułkowa, Słoneczna, Sokoła, Sosnowa, Starowiejska, Stolarska, Strzelecka, Sucha, Surowieckiego, Swojska, Szewska, Ślusarska, Świerkowa, Taczaka, Tęczowa, Wachtla, Wąska, Wesoła, Widna, Wierzbowa, Wiklinowa ,Wiosenna, Wiosny Ludów, Witkowska , Wojskowa, Wolności, Zagajnikowa Żołnierska

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

31-03-2014

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie - Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej - wroki na terenie Gminy Gniezno w II kwartale 2014 roku:

Harmonogram wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej w II kw. 2014 r. - Gmina Gniezno

24-03-2014

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie świadcząca usługi komunalne od ponad 100 lat i odbierająca odpady komunalne z nieruchomości zamieszkałych w ramach umowy z Miastem Gniezno, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców, przeprowadzi nieodpłatną zbiórkę zużytych, niepotrzebnych mebli, kuchenek, lodówek i sprzętu RTV, pochodzących z gospodarstw domowych.

30.01.2014 Regulamin wody w budynkach zarządzanych przez URBIS Sp. z o.o.

( 30.01.2014 ) URBIS Sp. z o. o. w Gnieźnie informuje, iż pojawił się nowy regulamin rozliczeń kosztów wody w budynkach zarządzanych przez URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie

Regulamin wody w budynkach zarządzanych przez URBIS Sp. z o.o.

Wydarzenia na Gnieźnieńskim Rynku 22.12.2013

22.12.2013 r. na gnieźnieńskim Rynku zebrało się sporo dzieci i młodzieży. W ramach Świątecznego Spotkania przedstawiciele URBIS Sp. z o.o.; PEC Sp z o.o.; PWiK Sp. z o.o., MPK Sp. z o.o. zaprosili najmłodszych mieszkańców naszego miasta do udziału w konkursach. Dzieci chętnie i z dużym entuzjazmem uczestniczyły w licznych zabawach. Zwieńczeniem uroczystości było wspólne udekorowanie choinki firmowej Urbis Sp. z o.o. zabawkami konkursowymi.

30.12.2013 Fundusz rekultywacji składowiska w Lulkowie, gm. Gniezno

( 30.12.2013 ) URBIS Spółka z o.o. w Gnieźnie jako zarządzający składowiskiem odpadów w Lulkowie, gm. Gniezno informuje, iż na podstawie art. 137 ustawy o odpadach z dnia 14. 12. 2012 r. ( Dz. U. z 2013 roku poz. 21 ), od dnia 23 lipca 2013 r. tworzy fundusz rekultywacyjny. Cena za przyjęcie do składowania 1 tony odpadów zawiera od dnia 1 stycznia 2014 roku kwotę 5,26 zł przeznaczoną na ten fundusz.

Fundusz rekultywacji zarządzenie

30-12-2013

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie - Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej w I kwartale 2014 r. z terenu Miasta Gniezno:

Stare Miasto
Bednarski Rynek, Chociszewskiego, Chrobrego, Cierpięgi, Czysta, Dalkoska, Dąbrówki, Dworcowa, Farna, Franciszkańska, Garbarska, Grzybowo, Św. Jana, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Jolenty, Kaszarska, Kilińskiego, Kościuszki,  Krótka, Krzywe Koło,  Lecha, Łaskiego, Łącznica, Łąkowa, Łubieńskiego,  3 Maja, Św. Michała,  Mickiewicza, Mieszka I, Moniuszki,  Pocztowa, Podgórna, Powstańców Wlkp. Przecznica,  Rybna, Rynek, Rzeźnicka, Seminaryjna, Sienkiewicza, Słomianka, Sobieskiego,  Strumykowa, Plac 21 Stycznia, Świętokrzyska, Tumska, Warszawska, Wawrzyńca, Św. Wojciecha, Wyszyńskiego, Zaułek, Zielony Rynek, Żabia, Żuławy, Żwirki i Wigury

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr I -  Osiedle Tysiaclecia
Barciszewskiego, Budowlanych, Chudoby, Cicha, Kwiatowa, Laubitza, Paczkowskiego, Roosevelta, Sikorskiego, Sobieralskiego, Spokojna, Staszica, Zabłockiego

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr II - Osiedle Winiary
Biskupińska, Gdańska, Orcholska, Kresowa, os. Jagiellońskie, os. Kazimierza Wielkiego,    os. Łokietka, os. Orła Białego, os. Piastowskie, Pałucka, Pomowska, Spichrzowa, Wełnicka, Wodna, Zamiejska, Zgodna

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr III - Osiedle Konikowo
Chełmońskiego, Cieszkowskiego, Kasprowicza, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konikowo, Lelewela, Libelta, Marcinkowskiego, Matejki, Paderewskiego, Parkowa, Reja, Reymonta, Słowackiego, Żeromskiego

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr IV - Osiedle Arkuszewo
Asnyka, Daleka, Dobrzyńska,Dożynkowa, Gębicka, Grodzka, Harcerska, Hetmańska, Inowrocławska, Kanclerska, Kasztelańska, Krańcowa, Kruszwicka, Kujawska, Lutosławskiego, Mała, Mazowiecka, Mogileńska, Mokra, Norwida, Odległa, Olsztyńska, Orna, Pomorska, Poselska, Prześwit, Pszeniczna, Rolna, Równa, Rubież, Rycerska, Senatorska, Szopena, Toruńska, Trzemeszeńska, Wierzbiczany, Wschodnia, Zatorze

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr V - Osiedle Skiereszewo
Bartnicza, Bluszczowa, Chłopska, Dojazd, Głęboka,Kaliska, Kiszkowska, Konwaliowa, Kostrzyńska, Kościańska, Leszczyńska, Leśmiana, Liliowa, Malwowa, Myśliwiecka  od nr 52, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pobiedziska, Poprzeczna, Poznańska, Różana, Rumiankowa, Rzemieślnicza, Sadowa, Storczykowa, Swarzędzka, Topolowa, Tulipanowa, Warzywna, Wieśniacza, Zielna, Żytnia

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VI - Osiedle Piekary
Bema, Bzowa, Czarneckiego, Dąbrowskiego, Drobna, Gołębia, Górna, Kłeckoska, Łanowa, Miodowa, Młodzieży Polskiej, Młyńska, Modra, Myśliwiecka do nr 51, Niska, Okopowa, Piekary, Pogodna, Promienista, Radosna, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Turkusowa, Zachodnia, Zakątek, Żerniki

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VII - Osiedle Dalki
Agrestowa, Akacjowa, Baczyńskiego, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cienista, Czereśniowa, Fredry, Gajowa, Gronowa, Herberta, Jabłoniowa, JagodowaJaśminowa, Jaworowa, Jeżynowa, Kasztanowa, Krasickiego, Kraszewskiego, Lipowa, Ludwiczaka, Makuszyńskiego, Malinowa, Miłosza, Mnichowska, Morelowa, Nałkowskiej, Odonica, Orzechowa, Porzeczkowa, Prosta,  Prusa, Przemysława, Skrajna, Słowiańska, Śliwowa, Wiśniowa, Ziemowita

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr VIII - Osiedle Pustachowa
Biała, Boczna, Chłodna, Cisowa, Czeremchowa, Dzieci Wrzesińskich, Gębarzewska, Graniczna, Halna, Jarzębowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesionowa, Kalinowa, Kokoszki, Konopnickiej, Leszczynowa, Nowa, Platanowa, Polna, Południowa, Pstrowskiego, Półwiejska, Pustachowska, Traugutta, Ugory, Wiązowa, Wiejska, Wrzesińska, Wrzosowa, Zacisze, Żwirowa

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

Osiedle nr IX - Osiedle Osiniec + Osiedle Grunwaldzkie
28 Grudnia, 17 Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Armii Poznań, Artyleryjska, Batalionowa, Błękitna,  Boh. Westerplatte, Borowa, Bursztynowa, Cechowa, Cedrowa, Cymsa, Cyprysowa, Dębińska, Długosza, Grabowa, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Hoża, Jałowcowa, Jodłowa, Kadłubka, Kamp. Wrześniowej, Kawiary, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Kopernika, Kosynierów, Ks. Sobczaka, Krucza, Księżycowa, Lazurowa, Leśna, Listopadowa, Łowiecka, Magnoliowa, Miła, Modrzewiowa, Nowaszki, Obrońców Gniezna, Osikowa, Osiniec, Piaskowa, Pławnik, Podchorążych, Podleśna, Powst. Warszawsk., Promykowa, Pułkowa, Słoneczna, Sokoła, Sosnowa, Starowiejska, Stolarska, Strzelecka, Sucha, Surowieckiego, Swojska, Szewska, Ślusarska, Świerkowa, Taczaka, Tęczowa, Wachtla, Wąska, Wesoła, Widna, Wierzbowa, Wiklinowa ,Wiosenna, Wiosny Ludów, Witkowska , Wojskowa, Wolności, Zagajnikowa Żołnierska

Terminy wywozów zmieszanych odpadów komunalnych - zabudowa jedno i wielorodzinna
Terminy wywozu - zbiórka selektywna (worki) - zabudowa jednorodzinna

30-12-2013

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie - Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości terminy wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej - wroki na terenie Gminy Gniezno w I kwartale 2014 roku:

Harmonogram wywozu zmieszanych odpadów komunalnych oraz zbiórki selektywnej w I kw. 2014 r. - Gmina Gniezno

30-12-2013

URBIS Sp. z o.o. w Gnieźnie - Zakład Oczyszczania Miasta podaje do wiadomości harmonogramy odbioru zmieszanych odpadów komunalnych w I półroczu 2014 r. z terenu Miasta i Gminy Trzemeszno:

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych w I półroczu 2014 r. - Miasto Trzemeszno

Harmonogram odbioru zmieszanych odpadów komunalnych w I półroczu 2014 r. - Teren wiejski Gminy Trzemeszno

23-12-2013 - Komunikat o zmianie czasu pracy

URBIS Sp. z o. o. w Gnieźnie uprzejmie informuje, że w dniach 24 i 31.12.2013 r. biura Spółki URBIS będą nieczynne. Dniem pracującym będzie sobota tj. 28.12.2013 r.  W tym dniu biura Spółki URBIS będą czynne do godz. 13:00.
Jednocześnie informujemy, że w dniach 23 i 30.12.2013 r. biura Rejonowej Administracji Domów Nr 1 i 2 będą czynne w godz. 7.00 - 15.00 (w tych dniach nie będzie popołudniowych dyżurów do godz. 17:00).



18-12-2013 - Zakład Oczyszczania Miasta zawiadamia o zmianie terminów wywozu nieczystości stałych

Zakład Oczyszczania Miasta zawiadamia o zmianie terminów wywozu nieczystości stałych przypadające w dni świąteczne z terenu Miasta Gniezna:

- wywozy których termin przypada na 25.12.2013r. będą realizowane 24.12.2013r.
- wywozy których termin przypada na 26.12.2013r. będą realizowane 27.12.2013r.
- wywozy których termin przypada na 01.01.2014r. będą realizowane 31.12.2013r.
- wywozy których termin przypada na 06.01.2014r. będą realizowane 07.01.2014r.



Życzenia od Spółki URBIS

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014 życzą Zarząd i pracownicy Urbis Sp. z o.o.



Wydarzenia na Gnieźnieńskim rynku 22.12.2013 r.

DNIA 22.12 2013 r. o godz. 13.00  zapraszamy dzieci i młodzież  na Świąteczne Spotkanie  na gnieźnieński Rynek.
Organizatorzy imprezy, Urbis Sp. z o.o.; PWiK Sp. z o.o.; M.P.K. Sp z o.o.; zapewniają   gry, zabawy i inne atrakcje.

DNIA 22.12.2013 r. O GODZ. 13.00 NA GNIEŹNIEŃSKIM RYNKU ODBĘDZIE SIĘ  OGŁOSZENIE WYNIKÓW  KONKURSU „CHOINKOWY ZAWRÓT GŁOWY” ORAZ UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD.

Zapraszamy serdecznie

Konkurs